Naujienos

Teikiamos paslaugos

sunkvezimio-evakuacija

Sunkvežimių techninė pagalba kelyje

Daugelis įmonių teikia technininės pagalbos traliuko paslaugas, tačiau daugumos naudojamas tralas skirtas tik lengvųjų automobilių pagalbai kelyje. Didelė gausa sunkiasvorės technikos taip pat rieda mūsų keliais, kuriai ištinka nenumatytų problemų, tokių kaip autoįvykis, susprogusi padanga, ar netikėtas variklio gedimas. Sugedus autobusui ar vilkikui, pakeleiviniai automobiliai negalės niekuom padėti.

evakuatorius
Evakuatorius

Techninė pagalba sunkvežimiui ar vilkikui gali būti suteikta tik profesionalios komandos su pažangia technika. Reikalingas galingas tralas – evakuatorius? Suteiksime pagalbą kelyje vilkikui, sunkvežimiui ar kitai spec. transporto priemonei – dirbame 24/7.

sunkvezimio istempimas
Sunkvezimio ištempimas

Mūsų įmonė eksplotuoja itin pažangų evakuatorių kuris lengvai suteiks pagalba kelyje sunkiajai transporto technikai. Sunkvežimių techninė pagalba kelyje – tai ne tik pagalbos suteikimas, bet ir sunkvežimio buksyravymas į autoservisą ar saugią vietą, taip pat nevažiuojantį vilkiką ar autobusą galima nugabenti į pageidaujamą vietą.

pagalba kelyje vilkikams
Sėkmingai atlikta evakuacija

Sunkvežimių techninė pagalba kelyje

Teikiame techninę pagalbą sunkvežimiams – evakuatorius SCANIA su dvejomis gervėmis gali ištraukti bei tempti iki 30 tonų sveriančius sunkvežimius: vilkikus, trailerius, savivarčius, miškovežius, o taip pat sunkiąją techniką (žemės ūkio techniką, traktorius, ir kita) bei autobusus. Taip pat teikiama paslauga – pagalba kelyje pasibaigus kurui ar užklimpus vietoje, kitu atveju tralas transportuoja transporto priemonę į pasirinkta vietą ar servisą.

vilkiku technine pagalba kelyje
Evakuatorius SCANIA saugiai nuvilks sugedusį sunkvežimį ar kitą sunkiasvorę techniką į jūsų nurodytą vietą ar servisą.

Siūlome platų paslaugų spektrą – atliekame sunkvežimių transportavimo, ištraukimo, bei smulkius remonto darbus kelyje. Pateikiame keletą teikiamų paslaugų pavyzdžių.

 • Konsultacijos telefonu visą parą. Susisiekus išsiaiškinsime, kaip greičiausiai ir patogiausiai klientui galime išspręsti kilusią problemą ir nedelsiant atvyksime į sutartą vietą.
 • Siūlome sunkvežimio padangų remonto bei keitimo kelyje paslaugas.
 • Teikiame smulkų remontą kelyje.
 • Galime privežti kuro, tepalų, aušinimo skysčio bei kitų transporto priemonei reikalingų priemonių, jog būtų užtikrintas saugus kelionės tęsinys.
 • Skubus sunkvežimių evakavimas – ištraukiame transporto priemones iki 30 t. įvažiavus į griovį, užklimpus molyje, smėlyje, žvyre.
 • Transportuojame sunkvežimius iki 30 tonų – sunkiasvorėms transporto priemonėms teikiame vilkimo paslaugas.
 • Vilkiko transportavimas.
 • Autobuso transportavimas.
 • Sunkvežimio transportavimas.
 • Evakuatorius kelyje 24/7 (Lietuvoje)

Techninė pagalba kelyje visą parą Kaune, Vilniuje bei visoje Lietuvoje

Kaip taisyklė, nelaimės nutinka pačiu netikėčiausiu ir nepatogiausiu metu. Laimei, mūsų komanda pasiruošusi atvykti į pagalbą nepriklausomai nuo metų laiko, temperatūros ar paros meto. Mūsų tikslas – kuo greičiau išspręsti kelyje kilusius iššūkius. Suteiksime techninę pagalbą kelyje sunkvežimiams bei lengviesiems automobiliams už prieinamą kainą.

sunkvezimiu technine pagalba kelyje
Transporto priemonių evakavimo paslaugas teikiame bet kuriuo paros ar metų laiku.

Klientų pageidavimu išrašome sąskaitas-faktūras. Nedvejokite – pasiūlysime jums optimalią kainą ir sprendimą. Skambinkite +37062090444 arba, esant neskubiems atvejams, rašykite el. paštu – [email protected].

One Response

 1. Marco January 24, 2020

Leave a Reply