Naujienos

Teikiamos paslaugos

Evakuatorius-Kaune

Techninė Pagalba Kelyje

Techninė pagalba kelyje, transportavimas evakuatoriumi ir remontas

UAB “Olanda” siūlo profesionalią evakuatoriaus techninę pagalbą sunkvežimiams, lengviesiems automobiliams bei specialiajai technikai. Galingas evakuatorius SCANIA su dvejomis gervėmis gali ištraukti ir nutempti užklimpusias transporto priemones iki 30 tonų, bei užsikėlus transportuoti iki 8 tonų sveriančią techniką. Sugedus automobiliui ar nutikus nelaimei kelyje, teikiame smulkius remonto įvykio vietoje darbus, keičiame padangas, atvežame kuro, tepalų ar kitų reikalingų priemonių, atliekame avarinį transporto priemonės užvedimą. Taip pat transportuojame automobilius po avarijos be ratų.

Techninė pagalba kelyje
Evakuatorius SCANIA

Techninė pagalba kelyje Kaune bei Vilniuje, o taip pat ir visoje Lietuvoje visą parą. Jei sugedo automobilis, sunkvežimis, ar spec. technika, o galbūt papuolėte į eismo įvykį, nedvejodami susisiekite bet kuriuo paros metu nr. +37062090444. Teikiame pagalbą ir švenčių dienomis.

Lengvųjų automobilių techninė pagalba

Siūlome techninę pagalbą kelyje lengviesiems automobiliams. Netikėta avarija, automobilio gedimas, užklimpimas, nuvažiavimas į griovį, padangos sprogimas ar kitos nemalonios situacijos – tai mažiausia, ko norime susiruošus į darbą, kelionę ar tvarkant svarbius reikalus.

tech pagalba kelyje lengviesiems automobiliams
Siūlome tralo paslaugas lengvosioms bei sunkiasvorėms transporto priemonėms.

Natūralu, jog tokias situacijas norisi išspręsti kuo greičiau ir pigiau. Į pagalbą pasikvietus nekvalifikuotą traliuką ar kelyje sustabdyto automobilio vairuotoją dažnai galima padaryti daugiau žalos, nei naudos, ir taip tik padidinti patiriamas išlaidas. Todėl rekomenduojame nedvejoti ir kreiptis į savo srities profesionalus naudojančius modernų tralą bei techniką darbams atlikti.

Traliukas Kaune, Vilniuje bei visoje Lietuvoje

Pervezame visureigius
Visureigio pervežimas tralu.

Susisiekite nr. +37062090444 ir mūsų komanda nedelsiant atvyks į įvykio vietą, nustatys gedimą ir, jei įmanoma, atliks smulkų remontą vietoje:

  • Sprogus, pradūrus padangą ar pažeidus ratlankį suteiksime pagalbą vietoje.
  • Kuro pristatymas ar kitų automobiliui reikalingų medžiagų atvežimas į vietą.
  • Avarinis automobilio užvedimąs.
  • Esant rimtesnei situacijai, traliukas Kaune, Vilniuje bei visoje Lietuvoje transportuoja jūsų automobilį į pasirinktą servisą ar kitą nurodytą vietą.
  • Transportuojame automobilius sulūžusia važiuokle ar be ratų.
  • Automobilio ištraukimas nuvažiavus į griovį, apsivertus, ar užklimpus smėlyje, žvyre, sniege, molyje, ar kitose vietose.
  • Automobilių transportavimo paslauga, kai pervežame automobilius iš taško A į tašką B.(automobilio pervežmas Kaune, Vilniuje bei visoje Lietuvoje iki 8 t.), taip pat kartu galime pervežti limituotą kiekį žmonių.

Nedvejokite ir kreipkitės į mus. Evakuatorius taip pat teikia techninę pagalbą vilkikams. Traliukas gali pervežti įvairią žemės ūkio techniką. Padarysime viską, jog išspręstume jums kilusias problemas, bei pasiūlysime konkurencingą kainą. Kreipkitės +37062090444 arba, esant neskubiems atvejams, el. paštu – [email protected].

Leave a Reply