Naujienos

Teikiamos paslaugos

vilkiku-pagalba-kelyje

Pagalba kelyje

UAB “Olanda” teikia lengvųjų automobilių, sunkvežimių bei specialiosios technikos ištraukimo paslaugas įvažiavus į griovį ar užklimpus. Padedame saugiai ir nepažeidžiant transporto priemonės sugrąžinti ją ant važiuojamosios kelio dalies, o esant pažeidimams – nutempti evakuatoriaus pagalba ar transportuoti tralu iki jūsų nurodyto serviso ar bet kurios kitos lokacijos.

istraukimas is griovio apsivertus
Transporto priemonės ištraukimas iš griovio

Galingo evakuatoriaus dėka galime ištraukti užklimpusius ar į griovį nuvažiavusius automobilius, sunkvežimius, specialiąją techniką kurios svoris – iki 30 tonų.

istraukimas is griovio
Ištraukimas iš griovio

Siūlome profesionalias evakuatoriaus paslaugas Kaune, Vilniuje ir visoje Lietuvoje už prieinamą kainą – susisiekite nedelsdami.

Smulkūs remonto darbai kelyje

Siūlome tralą, traliuką, evakuatorių ar techninę pagalbą ir remontą kelyje bet kuriuo paros metu, bet kurioje Lietuvos vietoje. Nemalonu, kuomet kelionės ar darbo planus nutraukia netikėtas transporto priemonės gedimas, padangos nuleidimas ar prakirtimas, akumuliatoriaus išsikrovimas, tepalo, aušinimo skysčio ar kuro trūkumas. Vien mintis apie planų atšaukimą dažniausiai sugadina nuotaiką, be to, imama galvoti apie automobilio nutempimo kainą ir kitas išlaidas.

Natūralu, jog apie automobilių bei sunkvežimių gedimus ir jų taisymą žino ne visi vairuotojai, tačiau dėl to jaustis nepatogiai nereikėtų. Mūsų specialistai gali atvykti į nurodytą vietą su evakuatorium ar tralu ir išspręsti smulkius transporto priemonės gedimus tiesiog kelyje. Mūsų specialistai siūlo platų greitosios techninės pagalbos kelyje paslaugų spektrą ir padarys viską, jog galėtumėte kuo greičiau tęsti kelionę.

sunkvezimiu ir automobiliu smulkus remontas kelyje
Teikiame smulkius remonto darbus kelyje.

Įvykus transporto priemonės ar sunkiasvorės technikos gedimui, pirmiausia svarbu patraukti priemonę nuo važiuojamosios dalies. Nors su lengvojo automobilio patraukimu susidoros beveik kiekvienas vairuotojas, sunkiasvorės technikos (sunkvežimių, vilkikų, krovininių automobilių, autobusų, žemės ūkio technikos) patraukti savomis jėgomis nepavyks, šiam darbui reikalingas evakuatorius. Mūsų komanda greitai reaguos į jūsų skambutį nepriklausomai nuo sezono ar paros meto ir nedelsiant atsiųs evakuatorių ar traliuką į pagalbą.

Svarbu paminėti, jog kreipiantis pagalbos kelyje prašome suteikti kuo daugiau detalių apie gedimą ar simptomus, jog galėtume nedelsiant atvežti reikiamų detalių ir taip sutaupyti laiko. Evakuatoriui atvykus į įvykio vietą, nustatysime gedimus ir jei tai įmanoma – sutvarkysime juos išvengiant nutempimo. Esant reikalui, tralas nugabens transporto priemonę į pageidaujamą vietą.

Kuro, tepalų, aušinimo skysčio pristatymas

Netikėtas kuro, tepalų ar kitų transporto priemonei reikalingų skysčių trūkumas taip pat gali netikėtai nutraukti jūsų planus. Pasirūpinti automobiliui reikiamais dalykais pamirštama gan dažnai, tad nesidrovėkite kreiptis į mus – nedelsiant pristatysime reikiamas priemones ir padėsime tęsti kelionę. Nepavykus sutvarkyti vietoje, evakuatorius Lietuvoje nugabens transporto priemonę į remonto dirbtuves.

Kuro iš bako ištraukimas

Kuro ištraukimas iš bako – tai paslauga, kurios gali prireikti nutikus žmogiškai klaidai. Taip jau nutinka, jog kartais rūpesčių bei darbų slegiami suklystame ir padarome netyčines klaidas – taip gali nutikti ir pilantis kurą. Nors rodos, tai paprasta ir šimtus kartų kartojama procedūra, nustebsite sužinoję, jog netinkamo kuro žmonės įsipila ganėtinai dažnai. Tokioje situacijoje svarbiausia nebandyti užvesti transporto priemonės, nes galima sugadinti variklį. Tam, jog išspręsti šį gedimą, reikia visiškai ištraukti kurą iš bako ir jį kruopščiai išvalyti. Primename, jog nerekomenduojame bandyti taisyti šios padėties patiems ir patikėti tai profesionalams. Jeigu neįmanoma suremontuoti vietoje, traliukas Kaune, Vilniuje ar kituose miestuose nugabens transporto priemonę pas reikiamus specialistus.

Jei patekote į tokią situaciją, drąsiai kreipkitės į mus – padėsime jums išvengti didesnių gedimų.

Padangų remontas, keitimas kelyje

Padangų keitimas bei remontas kelyje – tai ypač dažnai teikiama paslauga. Tikriausiai kiekvienam yra tekę patekti į nemalonią situaciją, kuomet sprogo padanga, duobėtame kelyje prakirtote padangą, sulankstėte ratlankį, o galbūt užvažiavote ant stiklų, vinių ar kt. ir dėl pradurtų padangų nebegalėjote tęsti kelionės. Tokiu atveju techninė pagalba kelyje padės nedelsiant sutvarkyti arba pakeisti padangą ir tęsti kelionę numatyto tikslo link. Tai – gana greitai sutvarkoma problema. Nepavykus sutvarkyti vietoje, tralas Kaune nugabens tranpsporto priemonę į pageidaujamą vietą.

Automobilio užvedimas kelyje

Nieko nėra nemaloniau, kuomet užgesus automobiliui nepavyksta jo užkurti – girdite “buksavimo” garsą, tačiau pastangos jį užkurti – bevaisės. Situacija dar nesmagesnė, jei už lango spaudžia speigas, o pasišildyti automobilio pagalba, savaime aišku, nebepavyks. Tačiau evakuatorius Vilniuje, Kaune ar kituose miestuose suteks pagalbą visą parą,

Norime atkreipti jūsų dėmesį, jog tokių gedimų atvejais žmonės yra linkę kviesti artimuosius ar tiesiog susistabdyti kitą automobilį kelyje ir bandyti užvesti sąvąją transporto priemonę kito akumuliatoriaus pagalba. Vairuotojai dažniausiai pasitelkia paprastus laidus, be to, nežinant kaip teisingai atlikti avarinį automobilių užvedimą, galima sukelti įtampos šuolius bei sugadinti transporto priemonės elektros sistemų valdymo blokus. Todėl siūlome kreiptis į specialistus, jog transporto priemonė būtų užvesta saugiai, nesukeliant jokios rizikos. Nepavykus pašalinti gedimo kelyje evakuatorius Kaune nugabens transporto priemonę į autoservisą.

Evakuatorius kelyje taip pat teikia paslaugas:

sukvežimių techninė pagalba kelyje
Sukvežimių techninė pagalba kelyje

Jei nutiko taip, jog susidūrėte su čia nepaminėtu lengvosios, sunkiasvorės transporto priemonės ar specialiosios technikos gedimu, nedvejodami kreipkitės +37062090444 arba [email protected] ir mes pakonsultuosime jus apie galimus problemos sprendimo būdus bet kuriuo paros metu 24/7.

Leave a Reply